My Favorite Movies
| kingnaruto's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 2 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 4 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Adventures of Pluto Nash 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 13 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 14 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 15 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Eragon 2006, PG) |
















