My Favorite Movies
| KingFenix027's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 6 |
How the Grinch Stole Christmas 2000, PG) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Transformers Cybertron - Robots in Disguise, A New Beginning 2001, Unrated) |
|
| 11 |
Robots 2005, PG) |
|
| 12 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 13 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 15 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 16 |
Reign of Fire 2002, PG-13) |
















