My Favorite Movies


  kimmyd3's Rating My Rating
1
Twister 1996,  PG-13)
2
Sister Act 1992,  PG)
3
The Princess Diaries 2001,  G)
4
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
5
Pretty Woman 1990,  R)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
Shrek 2001,  PG)
8
The Santa Clause 1994,  PG)
9
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments