My Favorite Movies
| kimibaby's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Hole 2001, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Speed 1994, R) |
|
| 9 |
Constantine 2005, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 12 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 13 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 14 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 15 |
A Lot Like Love 2005, PG-13) |















