My Favorite Movies
| kimborawks78's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Spongebob Squarepants - Spongebob Goes Prehistoric 2004, Unrated) |
|
| 4 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Bean 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 13 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Tigger Movie 2000, G) |
|
| 17 |
A Goofy Movie 1995, G) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 21 |
American Pie 1999, R) |
|
| 22 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 23 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 24 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 25 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |

























