My Favorite Movies
| kimberley520's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 6 |
The Swan Princess 1994, G) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 11 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 12 |
Camp Rock 2008, G) |












