My Favorite Movies
| kimann1917's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Core 2003, PG-13) |
|
| 4 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 12 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 14 |
4 2007, Unrated) |
|
| 15 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Star Trek 2009, PG-13) |
















