My Favorite Movies
| killer956's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 2 |
Sin City 2005, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Doom 2005, R) |
|
| 6 |
Alien 1979, R) |
|
| 7 |
Alien Resurrection 1997, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Aliens 1986, R) |
|
| 10 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Alien Lockdown 2004, R) |
|
| 15 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Alien3 1992, R) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 18 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 19 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |



















