My Favorite Movies


  1. kilicpinar
  2. pinar

Give list a short description

  kilicpinar's Rating My Rating
1
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
2
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
3
The Color Purple 1985,  PG-13)
4
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
5
Gone With the Wind 1939,  G)
6
Alien 1979,  R)
7
Aliens 1986,  R)
8
Alien Resurrection 1997,  R)
9
Predator 2 1990,  R)
10
The Truman Show 1998,  PG)
11
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
12
Forrest Gump 1994,  PG-13)
13
My Fair Lady 1964,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments