My Favorite Movies
| Kilala13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 3 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 4 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Bleach (TV SHOW) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (Bleach: The Movie 2) (Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô hitotsu no hyôrinmaru) 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 11 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 14 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |














