My Favorite Movies
| Kikiya's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Two Brothers 2004, PG) |
|
| 2 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 5 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 6 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 8 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 9 |
Sugar & Spice 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Spice World 1997, PG) |










