My Favorite Movies
| kikaes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 2 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 3 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 4 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 7 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 8 |
Red Dragon 2002, R) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |











