Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kidsfreesouls's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
You Gotta see this - My fav pick!
2
The Matrix 1999,  R)
3
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
4
Spider-Man 2002,  PG-13)
5
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
6
American Pie 1999,  R)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
Movie for Life-time - Grand & Memorable
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Harry's best
9
Nancy Drew 2007,  PG)
Nancy Drew
Nancy Drew has always been the fav pick of girls before Harry Potter came. Enjoy!
10
Rush Hour 3 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments