Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. kidrockcba
  2. John

James Bond, Action, Thriller, Comedies

  kidrockcba's Rating My Rating
1
The Man with the Golden Gun 1974,  PG)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
Buster 1988,  R)
Buster
Born not far from where the real story took place
6
Lord of War 2005,  R)
7
Tomorrow Never Dies 1997,  PG-13)
8
Lucky Number Slevin 2006,  R)
9
GoldenEye 1995,  PG-13)
10
Munich 2005,  R)
11
Live and Let Die 1973,  PG)
Live and Let Die
Jane Seymour....ooh yeah!!!!!!!!!
12
Die Another Day 2002,  PG-13)
Die Another Day
Halle Berry.....enough said
13
Die Hard 1988,  R)
14
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
15
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments