My Favorite Movies
| kiddo62004's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 3 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 4 |
Underworld 2003, R) |
|
| 5 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 8 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 9 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 10 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 11 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 12 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 13 |
Twister 1996, PG-13) |
|
| 14 |
Ladder 49 2004, PG-13) |














