My Favorite Movies


  Khuloos's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
2
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
Nice Movie One Of My Favourite.
3
Salaam Namaste 2005,  Unrated)
Salaam Namaste
Preity Looks Hot In This Movie, Movies Is So So..
4
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
I Can't Be Able To Comment About This Movie, This Is My Favourite Of All Time.
5
Kal Ho Naa Ho 2003,  Unrated)
Kal Ho Naa Ho
Most Favourite Movie Of All Times.
6
Wanted 2009,  Unrated)
7
Three (Survival Island) 2006,  Unrated)
8
Main Aurr Mrs. Khanna (Mrs Khanna and I) 2009,  Unrated)
9
Fascination 2004,  R)
Fascination
Good Dramatical, Thriller, Romance, Love, Sex, And Psychic Story..
10
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
11
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
I am the Biggest Fan of Resident Evil...
12
Resident Evil: Afterlife 2010,  R)
Resident Evil: Afterlife
Really want to see it, I Love the movie Resident Evil, and want to see MILLA JOVOVICH back in action....
13
2012 2009,  PG-13)
2012
Awesome Film Awesome Graphics...
14
Killing Me Softly 2002,  R)
Killing Me Softly
very sexy movie, heather graham doing very fantabulous acting.
15
Basic Instinct 1992,  R)
Basic Instinct
Very Hot Thrilling Movie.
16
My Name Is Khan 2010,  PG-13)
My Name Is Khan
Eager To Watch It..
17
Basic Instinct 2 2006,  R)
Basic Instinct 2
Very Hot Seducing Sexy Thriller Movie.
18
Jennifer's Body 2009,  R)
Jennifer's Body
Not Interesting.
19
Ben 10: Alien Swarm 2009,  Unrated)
20
Resident Evil: Extinction 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments