My Favorite Movies
| khristieh's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Akira 1988, R) |
|
| 2 |
Cardcaptors - The Movie 2002, G) |
|
| 3 |
Blood - The Last Vampire 2001, Unrated) |
|
| 4 |
Yu-Gi-Oh! - The Movie (Yûgiô: Gekijô-ban) 2004, PG) |
|
| 5 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 6 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 7 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |












