My Favorite Movies
Comedy!
| Kholdstare's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 2 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 6 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 8 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |











