My Favorite Movies
| kharter0718's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Casper 1995, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 11 |
The Spiderwick Chronicles 2008, PG) |
|
| 12 |
Tennis no oujisama (The Prince of Tennis) 2006, Unrated) |












