My Favorite Movies


  khalilkhalifa's Rating My Rating
1
Blue Streak 1999,  PG-13)
2
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
3
Die Hard 1988,  R)
Die Hard
excellent movie always like wtchin it if its on
4
Bad Boys 1995,  R)
5
Bad Boys II 2003,  R)
6
Rocky Balboa 2006,  PG)
7
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
8
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
Mrs. Doubtfire
top top kids comedy
9
Nanny McPhee 2006,  PG)
Nanny McPhee
good 4 kids pretty funny
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
11
Hard Target 1993,  R)
12
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
brilliat love all the potter films,
15
Big Momma's House 2000,  PG-13)
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
not a bad film i enjoyed it, good for kids
17
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
18
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
dis is a good film ur stupid if u ahvent wotched it yet
19
The Lion King 1994,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments