My Favorite Movies
| kezza991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
101 Dalmatians 1961, G) |
|
| 2 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 3 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 8 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 9 |
Hollow Man 2000, R) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 12 |
The Wicker Man 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 15 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 16 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 17 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 18 |
Hulk 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Dungeons & Dragons 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 21 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 23 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 24 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 25 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 26 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986, R) |
|
| 27 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 28 |
8 Mile 2002, R) |




























