My Favorite Movies
| kezza12341's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Tuff Turf 1985, R) |
|
| 4 |
Cocktail 1988, R) |
|
| 5 |
Speed 1994, R) |
|
| 6 |
Speed 2 - Cruise Control 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Lara Croft - Lethal and Loaded 2001, Unrated) |
|
| 10 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |










