My Favorite Movies
| kezaraanime's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 2 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 4 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 12 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 13 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 15 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010, PG) |
|
| 17 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 18 |
Much Ado About Nothing 1993, PG-13) |
|
| 19 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Post Grad 2009, PG-13) |




















