My Favorite Movies
| keruri's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bambi 1942, G) |
|
| 2 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 3 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 4 |
Kiki's Delivery Service 1989, G) |
|
| 5 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 9 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 10 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 11 |
The Girl Who Leapt Through Time (Toki wo kakeru shojo) 2006, Unrated) |
|
| 12 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 13 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 14 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |














