My Favorite Movies
| keruha007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Forrester 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Big 1988, PG) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Radio 2003, PG) |
|
| 7 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 9 |
You've Got Mail 1998, PG) |
|
| 10 |
Les Miserables - The Dream Cast in Concert 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Le Professionnel (The Professional) 1981, Unrated) |











