My Favorite Movies


  kerakay's Rating My Rating
1
Batman 1989,  PG-13)
2
Hoodwinked 2006,  PG)
Hoodwinked
If you haven't seen this movie, you really really should! It's my new favorite movie!
3
Batman Returns 1992,  PG-13)
4
Aeon Flux 2005,  PG-13)
5
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
Fried Green Tomatoes
This is one of the best movies ever!
6
Batman & Robin 1997,  PG-13)
7
Batman Forever 1995,  PG-13)
8
Batman: The Movie 1966,  PG)
9
Batman Begins 2005,  PG-13)
10
28 Weeks Later... 2007,  R)
28 Weeks Later...
I was so scared I thought I was gonna have a heart attack in the theater!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments