My Favorite Movies
| kennygraves31's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lonesome Dove 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 3 |
Casablanca 1942, PG) |
|
| 4 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Tombstone 1993, R) |
|
| 6 |
If You Could See What I Hear 1982, PG) |
|
| 7 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 8 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 9 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 10 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 11 |
Open Range 2003, R) |
|
| 12 |
Mr. Brooks 2007, R) |
|
| 13 |
The Junction Boys 2002, Unrated) |












