My Favorite Movies


  kennistonpaul's Rating My Rating
1
8 Mile 2002,  R)
2
Kidulthood 2005,  R)
3
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
4
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
5
First Blood (Rambo: First Blood) 1982,  R)
6
Rambo: First Blood Part II 1985,  R)
7
Rambo III 1988,  R)
8
Rambo (Rambo IV) 2008,  R)
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
11
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
12
Rocky 1976,  PG)
13
The Longest Yard 2005,  PG-13)
14
Mean Machine 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments