My Favorite Movies
Give list a short description
| kennibills's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 2 |
Wanted 2008, R) |
|
| 3 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 4 |
300 2007, R) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Crossover 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Bank Job 2008, R) |
|
| 8 |
The Bank Job 2006, R) |
|
| 9 |
Scarface 1983, R) |
|
| 10 |
Scarface: 20th Anniversary Edition 2003, Unrated) |
|
| 11 |
Prison Break 1938, Unrated) |
|
| 12 |
Alias 2002, Unrated) |
|
| 13 |
Prom Night 1980, R) |
|
| 14 |
Prom Night 2008, PG-13) |














