My Favorite Movies
| kellycool's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 5 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
13 Ghosts 1960, Unrated) |










