My Favorite Movies
| keenantea's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 3 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 5 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 12 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 14 |
Monsters, Inc. 2001, G) |














