My Favorite Movies
| keebler628's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 5 |
Cars 2006, G) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
While You Were Sleeping 1995, PG) |
|
| 12 |
My Cousin Vinny 1992, R) |
|
| 13 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 14 |
Wildflower 1991, PG-13) |














