My Favorite Movies
| kdbali's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 6 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 7 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 9 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 10 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 11 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 12 |
Nowhere in Africa (Nirgendwo in Afrika) 2001, R) |
|
| 13 |
The Curious Case of Benjamin Button 2008, PG-13) |
|
| 14 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 15 |
Angels & Demons 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Up 2009, PG) |
|
| 17 |
Fight Club 1999, R) |

















