My Favorite Movies
| kcalaway2435's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Valley Girl 1983, R) |
|
| 9 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 13 |
A League of Their Own 1992, PG) |













