Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  KBrooks4444's Rating My Rating
1
100 Feet 2008,  R)
2
Body Count 1998,  R)
3
Fight Club 1999,  R)
4
300 2007,  R)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
8
Pretty Woman 1990,  R)
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
The Shawshank Redemption 1994,  R)
12
GoodFellas 1990,  R)
13
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
14
50 First Dates 2004,  PG-13)
15
Little Miss Sunshine 2006,  R)
16
The Green Mile 1999,  R)
17
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
18
Back to the Future 1985,  PG)
19
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
20
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
21
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
22
The Godfather 1972,  R)
23
Yakeen 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments