My Favorite Movies
| kbkgamer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Bicentennial Man 1999, PG) |
|
| 3 |
Hulk 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Grindhouse 2007, R) |
|
| 13 |
Kiss of the Dragon 2001, R) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 16 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 17 |
Dragons of the Orient 1988, Unrated) |
|
| 18 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 19 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 22 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 23 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 24 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 25 |
Jack 1996, PG-13) |
|
| 26 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 27 |
Jumanji 1995, PG) |
|
| 28 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |




























