My Favorite Movies
| Kaztwick's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 2 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 3 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 4 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 5 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 6 |
The Condemned 2007, R) |
|
| 7 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 13 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 14 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 15 |
300 2007, R) |















