My Favorite Movies


  kaylajohnson6's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
NEMO'S SO CUTE! BUT NOT AS CUTE AS MY BF!
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Saw II 2005,  R)
Saw II
REALLY REALLY FUNNY!
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
6
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
the funnest movie ever
7
Donnie Darko 2001,  R)
8
Grease 1978,  PG)
9
Saw 2004,  R)
10
American Pie 1999,  R)
11
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
13
Saw III 2006,  R)
14
School of Rock 2003,  PG-13)
15
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
16
Scary Movie 2 2001,  R)
17
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
18
Bug 2006,  R)
19
Cry Wolf 2005,  PG-13)
20
An American Haunting 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments