Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Kaycen's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
da movie z hot..hw secrets can b kept and revealed btn couples
2
Take the Lead 2006,  PG-13)
Take the Lead
t z such a great movie hw people can change and get to know their dreamz
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
its the bst dancing movie i ahve ever seen..peeps trying hard to amke thir dreams a reality
4
You Got Served 2004,  PG-13)
5
Ella Enchanted 2004,  PG)
Ella Enchanted
the story z so great...t z so amazing hw things can change more tahn we cn eva xpect
6
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
The Wedding Planner
da mnovie z so gud especially Jennifer Lopez she looks so great in dis..Luv ha alot
7
Main Hoon Na 2004,  G)
Main Hoon Na
the miovie is more dan cool..
i jus don knw wat else i shud say...da!! wen u c t u will always feel like watchin it mo and mo
It is so TOUCHIN
8
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
Mission: Impossible III
my best acor acted very perfect mo dan all the missions that he has eva attended
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i have to admit dat this movuie made me to like hillary Duff more than ever
10
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
11
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
12
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
13
Material Girls 2006,  PG)
14
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
its such a beautiful movie,so touchin
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
i bliv its a gret movie since i have folowd the series of Harry potter
16
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
17
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
18
Bend It Like Beckham 2002,  PG-13)
19
Like Mike 2002,  PG)
20
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
21
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
22
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
23
Angel Eyes 2001,  R)
24
Enchanted 2007,  PG)
Enchanted
wel this movie is good..really good, i jus cant stop watchin it
25
Coming to America 1988,  R)
26
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
27
I Hate Luv Storys 2010,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments