My Favorite Movies
| katierox875's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Nick and Norah's Infinite Playlist 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
One Fine Day 1996, PG) |
|
| 7 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Game 1997, R) |
|
| 9 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Holiday 2006, PG-13) |











