My Favorite Movies


  kathypeters47's Rating My Rating
1
In Search of the Castaways 1962,  G)
2
Search and Destroy 1995,  R)
3
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
4
Star Trek III - The Search for Spock 1984,  PG)
5
Highlander: The Search for Vengeance 2007,  Unrated)
6
Murder in the Heartland: The Search for Video X 2003,  Unrated)
7
Search and Destroy (Striking Back) 1979,  PG)
8
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
9
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
10
Date Movie 2006,  PG-13)
11
Twilight Zone: The Movie 1983,  PG)
12
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
great movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments