Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kathi56nc's Rating My Rating
1
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
2
You've Got Mail 1998,  PG)
3
Daredevil 2003,  PG-13)
4
American Wedding 2003,  R)
5
The Hot Chick 2002,  PG-13)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
American Pie 1999,  R)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
Blade: Trinity 2004,  R)
10
Meet the Parents 2000,  PG-13)
11
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
12
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
13
50 First Dates 2004,  PG-13)
14
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
15
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
16
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
17
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)
18
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
19
Gone With the Wind 1939,  G)
20
Gone in 60 Seconds 1974,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments