Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. kathgirl89
  2. kat

Notting Hill, Love Actually, Dirty Dancing, White Chicks, American Pie collection. Television i like Friends and The Oc mostly!

  kathgirl89's Rating My Rating
1
Notting Hill 1999,  PG-13)
2
Love Actually 2003,  R)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
You Got Served 2004,  PG-13)
5
White Chicks 2004,  PG-13)
6
American Pie 1999,  R)
7
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
8
50 First Dates 2004,  PG-13)
9
8 Mile 2002,  R)
10
A Cinderella Story 2004,  PG)
11
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments