My Favorite Movies


  katdaddy1980's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
2
American Pie 1999,  R)
3
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)
very nice man...
4
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
verry funny and fun
5
White Chicks 2004,  PG-13)
6
Gladiator 2000,  R)
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
8
The Longest Yard 2005,  PG-13)
9
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
greate
10
Scary Movie 2000,  R)
11
Braveheart 1995,  R)
12
Wedding Crashers 2005,  R)
13
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
14
X-Men 2000,  PG-13)
15
Old School 2003,  R)
Old School
some crazy things they did.....
16
Happy Feet 2006,  PG)
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
18
There's Something About Mary 1998,  R)
19
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
it was good...
20
King Kong 2005,  PG-13)
21
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
romantic....nice
22
Cars 2006,  G)
Cars
good
23
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
24
The Matrix 1999,  R)
25
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
26
Dennis the Menace 1993,  PG)
Dennis the Menace
verry funny!!!
27
Perfect Stranger 2007,  R)
28
The Punisher 2004,  R)
The Punisher
this movie is great...the best.
29
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
yea!!!!!!!!!great movei the best....

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments