Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kat3na's Rating My Rating
1
Notting Hill 1999,  PG-13)
2
Sweet November 2001,  PG-13)
3
If Only 2004,  PG-13)
4
John Q 2001,  PG-13)
5
Confessions of a Shopaholic 2009,  PG)
6
Bedtime Stories 2008,  PG)
7
Night at the Museum 2006,  PG)
8
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
9
Paris Je T'aime 2006,  R)
10
She's All That 1999,  PG-13)
11
The Time Traveler's Wife 2009,  PG-13)
12
Remember Me 2010,  PG-13)
13
Dear John 2010,  PG-13)
14
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
15
Vivah 2005,  Unrated)
16
Tuesdays with Morrie 1999,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments