Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  karedithmc's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
harry is wanting to be older! he is trying to in so many ways! Voldemort wants harry so bad that he is making harry risk his life! BRAVE HARRY POTTER,BRAVE!!!!!
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
O.M.G.!!!!! I love Harry Potter! Soooooo CUTE!!!!!!!!!! I have and will contenu to follow him through his life in the movies!!!!!

(Not frogetting Danile Radcliff!!!!!)

Couldn't think of a better movie!

LOVE YOU DANILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
It is the best movie!!!!!
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
love this movie! it seams able to support so many things at once! it opens a door that harry can't open himself! With Sirius around, harry always has something to look foward to!
5
The Incredibles 2004,  PG)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
X-Men 2000,  PG-13)
X-Men
like all x-men one of my favorites
9
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
like x-men
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
Twilight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments