My Favorite Movies


  karazsk8er32's Rating My Rating
1
Hatchet 2006,  R)
2
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon 2006,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
Disturbia 2007,  PG-13)
5
Friday the 13th 1980,  R)
6
Friday the 13th Part 2 1981,  R)
7
Friday the 13th Part 3 1982,  R)
8
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986,  R)
9
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
10
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985,  R)
11
Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan 1989,  R)
12
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004,  R)
13
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
14
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
15
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
16
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
17
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
18
Grind 1996,  Unrated)
19
Freddy vs. Jason 2003,  R)
20
Mr. Brooks 2007,  R)
21
Troy 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments