My Favorite Movies
| karaw3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Beaches 1988, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 15 |
Brave New Girl 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Nell 1994, PG-13) |
|
| 17 |
Flyboys 2006, PG-13) |
|
| 18 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |


















