My Favorite Movies
| karatesos's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 2 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 7 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 8 |
Bear with Me 2000, G) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 11 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 12 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |













