My Favorite Movies


  kamico14's Rating My Rating
1
American Pie 1999,  R)
2
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
Hitch 2005,  PG-13)
5
Gladiator 2000,  R)
6
300 2007,  R)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
La mejor de las tres que hay!
8
Underworld: Evolution 2006,  R)
9
Face/Off 1997,  R)
10
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
La mejor de las tres ultimas que sacaron
11
The Ring 2002,  PG-13)
12
Underworld 2003,  R)
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
The Rock 1996,  R)
17
Troy 2004,  R)
18
Who Am I? ,  PG-13)
19
I, Robot 2004,  PG-13)
20
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
21
Nine Queens (Nueve reinas) 2001,  R)
Nine Queens (Nueve reinas)
Exelente!
22
Chain Reaction 1996,  PG-13)
23
Armageddon 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments